Mesaj gönder
Çin Aerosol Sprey Boya Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Eric Johnken

Telefon numarası : 86-13824322829

Naber : +8613824322829

Free call

Mutlu Noeller

December 25, 2023

hakkında en son şirket haberleri Mutlu Noeller

Noel, dünya çapında milyonlarca insan tarafından kutlanan en popüler tatillerden biridir. Bu, sevinci, sevgiyi ve barışı yaymak ve sevdiklerimizle vakit geçirmek için bir zamandır.
Noel'in kökeni İsa Mesih'in doğumuna dayanır ve her yıl 25 Aralık'ta kutlanır.Ama tüm kültür ve dinlerden insanların bir araya gelip bayramı kutlamaları için bir zaman..
Çoğu ülkede kutlamalar iki ila üç hafta sürer ve insanlar evlerini ışıklarla, süslerle ve ağaçlarla süsler.İnsanlar aileleri ve arkadaşlarıyla hediye alışverişi yapıyor..
Noel'in başka önemli bir özelliği de yemeklerdir. Aileler birlikte kızarmış hindi, jambon ve Noel pudingi gibi geleneksel yemekler hazırlar.Taze pişmiş kurabiye ve zencefil kokusu havayı dolduruyor., ve sıcak kakao ruhunu ısıtmak için servis edilir.

Noel geliyor, Çin Yeni Yılı, Bahar Festivali geliyor, bir tatilden diğerine, Sevgili müşteriler lütfen siparişlerinizi en kısa sürede gönderin, erken sipariş, erken sevkiyat,İşçilerin tatil günü var., sevkiyat süresi uzatılacak, daha fazla ayrıntı için lütfen satıcıya danışın.

Noel'de yeni bir meslektaşımız işe başladı ve birlikte bir hoşgeldin partisi yaptık ve yeni meslektaşlarımızı ilikegroup ailesine katılmak için şanslı bir çekiliş yapıldı.

 

hakkında en son şirket haberleri Mutlu Noeller  0

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin